Zespół weselny FLOWER Muzyka

Do uzgodnienia PLN
Video
Numer ogłoszenia 5951 Numer telefonu 515 459 255 Strona WWW flower-weselny.pl Facebook facebook.com/flower.weselny
Dodano
Paź 31, 2017
Województwo
Wyświetleń
158
Ocena
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
OPIS

Zespół weselny FLOWER

Oprawa muzyczna imprez tanecznych :

– Wesela – Studniówki – Bale – Imprezy firmowe

Zespół FLOWER istnieje od kilkunastu lat, obsługując wszelkie możliwe imprezy taneczne. Naszą grupę współtworzy wyjątkowo uzdolniony wodzirej, który dobierając właściwe słowa i odpowiedni ton, potrafi prowadzić neutralne i transparentne tło. W efekcie, każdy, niezależnie od nastawienia, jest zachęcany do wspólnej zabawy. Nie ma osoby, która czułaby niedosyt. Taki sposób prowadzenia imprezy, to zasługa ogromnego doświadczenia, zdobywanego latami.

Pozostali członkowie naszej kapeli, to zaangażowani w swoją rolę, muzycy. Każdy z nich ma wypracowane brzmienie oraz sposób gry i śpiewania. Wykonywane utwory zawsze zostaną rozpoznane przez naszych Gości, ale za każdym razem dodamy do nich jakiś „smaczek” w postaci solowej wstawki lub urozmaiconej melodii.

Nasze zaplecze sprzętowe zasilają niezawodne modele uznanych firm m.in Dynacord, Zeck, Korg, Fender. Odpowiednia ilość kolumn i zapas mocy wystarczają nam na obsługę zarówno małych przyjęć jak i koncertów plenerowych. Imponująca ilość kolorowych świateł i laserów to nasza wizytówka, a ich barwy odzwierciedlają znaczenie nazwy naszej kapeli 🙂

Michał – prowadzenie imprezy, akordeon, klawisze
Agnieszka – wokal, perkusjonalia
Tomek – gitara basowa, wokal, akordeon
Adam – gitara elektryczna, gitara klasyczna
Robert – klawisze, wokal, akordeon

SZCZEGÓŁY

Lublin, Polska

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Oblicz: 2 + 9 =

Twojeprzyjecie.pl All right Reserved