POKAZY TAŃCA BRZUCHA Atrakcje

550 PLN
Video
Numer ogłoszenia 5761 Numer telefonu 795-490-989 Strona WWW nailah.pl Facebook facebook.com/Nailahbellydance
Dodano
Sie 3, 2017
Województwo
Wyświetleń
152
Ocena
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
OPIS

Pokaz tańca brzucha w wykonaniu MISS BELLYDANCE POLAND 2013, MISTRZYNI EUROPY WSCHODNIEJ 2016. Show pełne różnobarwnych strojów, pięknej muzyki i licznych rekwizytów, które urozmaici każdą imprezę i nada jej niepowtarzalny klimat.

Nailah to profesjonalna tancerka i licencjonowana instruktorka tańca sportowego ze specjalizacją Belly Dance, ponadto laureatka wielu krajowych i międzynarodowych konkursów tanecznych. Jej pokaz to gwarancja tańca orientalnego na najwyższym poziomie.

Występy składają się najczęściej z trzech bloków tanecznych w różnych kostiumach i stylach tańca orientalnego do wyboru: od subtelnego i magicznego tańca ze skrzydłami, poprzez energiczne drum solo, czyli taniec tylko do bębnów, aż do skocznego folklorystycznego tańca z laską.

Specjalna propozycja dotyczy wieczorów panieńskich. Zaczynamy profesjonalnym pokazem tańca, a następnie uczymy się podstawowych ruchów tańca brzucha i krótkiej choreografii. Chusty z monetkami dla uczestniczek zabawy uzupełniają orientalny klimat.

SZCZEGÓŁY

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Oblicz: 4 + 5 =

Twojeprzyjecie.pl All right Reserved