Twoja ślubna sesja zdjęciowa – gdy fotograf popłynął i każe całować gołębia.

Twoja ślubna sesja zdjęciowa – gdy fotograf popłynął i każe całować gołębia.

I oto jesteście – piękni, uczesani, odświętni. Ona w sukni ślubnej, on w garniturze. Gotowi na sesję fotograficzną w plenerze. Miejsce? Zapewne starówka, park, może pałac. W sumie to nieistotne, bo gdy fotograf popłynie z weną to naturalna sceneria nie jest żadną przeszkodą. I tak możecie trafić w czeluście kosmosu, biec w swe objęcia po tęczy,  młoda może stać się Calineczką w kwiatku, który zrywa młody. W końcu jest tyle romantycznych wątków. Na zdjęciu możesz być każdym i robić wszystko.

Masz szansę pokazać, jak bardzo kumplujecie się w związku.*

Kobieta może udowodnić jak bardzo jest nostalgiczna, romantyczna, niezwykła.

Mężczyzna może pokazać jaki jest silny i przebojowy. Po prostu…WIELKI.

Nie zapominajmy o popularnych motywach gastronomicznych (to pewnie na fali master szefów, topowych szefów i Ewa Gotuje).

Generalnie wszystko jest możliwe, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Bo jedni ją mają, a inni nie. I wolą mniej wystudiowane fotki, takie nudne, bez fajerwerków. Pamiętajmy, że pomysły fotografów nie biorą się znikąd. Często inspirują ich młodzi i ich oczekiwania. A ci oczekują, żeby było wyjątkowo. Motyw Calineczki? Co za przedni żart! Nikt nie będzie miał takich super fotek! My w kieliszkach od szampana? Nasze twarze w kołach ślubnej limuzyny albo razem podczas podróży w obłokach – obowiązkowo na złotym łożu? Czemu nie! Lub też ona na gwieździe spadającej z nieba – on czekający w przebraniu astronauty, pod nimi Ziemia usłana różami, a tam: jednorożce, bańki mydlane, wata cukrowa w miejscu koron drzew… To takie wyjątkowe. I pomyśleć, że technologia poszła na tyle do przodu, że takie cudowne rzeczy można dzisiaj robić. Photoshop szaleje, wszyscy zadowoleni. Fajne są takie sesje. No może czasami fotografa zbytnio poniesie i każe ucałować gołębia…

*źródło zdjęć: demotywatory.pl

Redakcja

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twojeprzyjecie.pl All right Reserved